Kalendarium

GaGa i obrazy nieznanego ciała. Adi Weinberg

10:00 20.07.2020

20 lipca, godz. 10:00-12:00

Warsztaty z Adi Weinberg to zaproszenie do podróży mającej na celu pogłębienie świadomości swojego ciała i otwarcie nieskończonej gamy jego możliwości. Zajęcia ruchowe bazujące na elementach przełamywania własnych nawyków, rozbudzania wyobraźni - poznawania przestrzeni wewnątrz siebie i łączenia ze światem zewnętrznym. Prowadząca stwarza przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń, doznań, pytań, myśli.

Gaga to ramy dla uczestników, w których mogą połączyć się ze swoim ciałem i wyobraźnią, pracować nad jego elastycznością i wytrzymałością, pobudzać zwinność i wybuchową siłę oraz czerpać przyjemność z ruchu.

Adi Weinberg

Jest absolwentką Jerusalem Academy of Music and Dance, programu Haifa for Professional Dancers. Odbyła także praktykę w Vertigo Dance Company. Jako tancerka współczesna występowała na wielu festiwalach na całym świecie. Współpracowała z choreografami i instytucjami takimi jak: Andrea Costanzo Martini, Nadar Rosano, Efrat Rubin, Rachel Erdos, Noa Zuk, Aviv Eveguy, Shimrit Golan, Yuval Goldstein, Sharon Vaisvaser, Deganit Shemi, Michael Miller, Fresco Dance Company, Opera Izraelska i Teatrem Wielkim Operą Narodową. Od 2014 roku rozwija się jako choreografka. Adi jest certyfikowaną nauczycielką Gagi.

Projekty

zobacz wszystkie

C I A Ł O P R Z E S T R Z E Ń I T

29.06

Program warsztatów online C I A Ł O P R Z E S T R Z E Ń IT to różnorodne zajęcia ze świadomości ciała i ruchu, podzielone na 14 tygodniowych bloków-tematów - od Pilatesu i języka GaGa, po praktyki do

czytaj dalej