Kalendarium

Pilates. Greta Polańska-Moidinis

10:00 27.07.2020

27 lipca, godz. 10:00-12:00 

Będzie to praktyczno-teoretyczny warsztat wprowadzający w arkana metody, skupiający się na prawidłowych ustawieniach ciała, które mają kluczowe znaczenie w codziennym funkcjonowaniu naszego organizmu. W trakcie zajęć pokażę, jak prawidłowo ćwiczyć i wzmacniać nasze ciała i jak zadbać o kręgosłup w warunkach domowych.

Na zajęcia potrzebne będą: mata do ćwiczeń (jeśli nie masz, to koc, ręcznik lub dywan) i krzesło.

Greta Polańska-Moidinis

Choreografka, pedagożka tańca, instruktorka pilatesu z piętnastoletnim doświadczeniem, wykładowczyni akademicka. Absolwentka studiów pedagogiczno-artystycznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Kalifornijskiego Instytutu dla Profesjonalistów Pilates Body Art and Science International (BASI). Przez wiele lat była tancerką Teatru Tańca Współczesnego Alter w Kaliszu, jest autorką wielu spektakli tanecznych w Polsce i w Grecji, choreografką autorskiego widowiska otwierającego Igrzyska Olimpijskie w 2004 roku w Volos w Grecji.

Założyła prywatną szkołę tańca i Pilates Studio w Grecji, gdzie mieszkała w latach 2002-2017. Prowadziła wiele kursów instruktorskich, warsztatów i szkoleń pilatesu w Polsce, Grecji, Anglii i Turcji. Obecnie mieszka w Warszawie. Od 2017 roku wykłada anatomię funkcjonalną, pilates i ruch sceniczny w Instytucie Choreografii i Technik Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi.

W 2015 roku opracowała e-podręcznik do nauki pilatesu z zakresie ćwiczeń na macie w języku polskim, z którego korzystają uczestnicy jej kursów instruktorskich oraz studenci i praktycy pilatesu.

Projekty

zobacz wszystkie

C I A Ł O P R Z E S T R Z E Ń I T

29.06

Program warsztatów online C I A Ł O P R Z E S T R Z E Ń IT to różnorodne zajęcia ze świadomości ciała i ruchu, podzielone na 14 tygodniowych bloków-tematów - od Pilatesu i języka GaGa, po praktyki do

czytaj dalej