Kontakty

Instytut Teatralny
im. Zbigniewa Raszewskiego
ul. Jazdów 1
00-467 Warszawa
NIP: 526-27-07-950

dyrektor: Elżbieta Wrotnowska-Gmyz
sekretariat@instytut-teatralny.pl
tel. +48 22 501 70 02

zastepca dyrektora ds. programowych: Jarosław Cymerman
sekretariat@instytut-teatralny.pl

zastępca dyrektora ds. finansowo-administracyjnych: Dorota Głowacka
sekretariat@instytut-teatralny.pl

sekretariat: Agnieszka Gławińska

BIURO OBSŁUGI WIDOWNI:

bilety@instytut-teatralny.pl
tel. 791 877 377
godziny pracy Biura: poniedziałek-piątek, 12.00-18.00

Sprzedaż biletów i odbiór bezpłatnych zaproszeń - zakładka KUP BILET na stronie głównej / księgarnia PROSPERO
tel. 22 501 70 01 (pon. - pt. 10:00 - 18:00, sb. 12:00-18:00) i przed spektaklami.

Bilet ulgowy przysługuje studentom (do 26. roku życia), doktorantom (do 35 roku życia), uczniom, emerytom, rencistom oraz osobom korzystającym z zasiłku dla bezrobotnych. Dokument uprawniający do zniżki należy okazać obsłudze przed wejściem na spektakl.

Honorujemy również Kartkę Warszawiaka i Młodego Warszawiaka: ulga w wysokości 20% na zakup biletów na wydarzenia Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego. Zniżka dostępna wyłącznie w księgarni Prospero w Instytucie, liczona od ceny biletu normalnego i ulgowego.*



* Zniżka nie dotyczy wybranych festiwali gościnnych

Jak do nas trafić?

 

DZIAŁ KOMUNIKACJI I PROMOCJI

kierownik
Łukasz Orłowski
tel. +48 604 102 721 lorlowski@instytut-teatralny.pl
specjalistka ds. promocji
Kamila Paprocka
tel. +48 575 120 126 kpaprocka@instytut-teatralny.pl
specjalistka ds. promocji (Teatr Polska, Lato w teatrze, Teatroteka Szkolna, Konkurs im. Dormana)
Maja Raczyńska-Kaczmarek
tel. +48 730 121 413 mraczynska@instytut-teatralny.pl
specjalistka ds. promocji (Klasyka Żywa)
Katarzyna Pilarska
www.klasykazywa.pl tel. +48 733 916 116 kpilarska@instytut-teatralny.pl

E-TEATR.PL

sekretarz redakcji
Danuta Labijak
www.e-teatr.pl tel. +48 609 299 055 dlabijak@instytut-teatralny.pl
redaktor
Monika Brand
www.e-teatr.pl tel. +48 667 383 343 mbrand@instytut-teatralny.pl
redaktor
Katarzyna Skręt
www.e-teatr.pl tel. +48 696 287 352 kskret@instytut-teatralny.pl
redaktor
Ewa Prokopczuk
tel. +48 667 383 363 eprokopczuk@instytut-teatralny.pl
sprawy techniczne proszę zgłaszać na adres tech@instytut-teatralny.pl sprawy dotyczące dokumentacji proszę zgłaszać na adres it@instytut-teatralny.pl kontakt ogólny redakcja@instytut-teatralny.pl

Biblioteka i czytelnia / Księgarnia Prospero

kierowniczka Biblioteki
Anna Hausner
tel. +48 22 501 70 17 anna.hausner@instytut-teatralny.pl
Maria Dworakowska
tel. +48 22 501 70 15 maria.dworakowska@instytut-teatralny.pl
Elżbieta Zimna
tel. +48 22 501 70 15 elzbieta.zimna@instytut-teatralny.pl
Ewa Gałązka
tel. +48 22 501 70 15 egalazka@instytut-teatralny.pl
kierownik Księgarni
Tomasz Walter
www.prospero.e-teatr.pl tel. +48 22 501 70 01 tomasz.walter@instytut-teatralny.pl

Pracownia dokumentacji teatru im. Barbary Krasnodębskiej

kierownik
Monika Krawul
tel. +48 22 501 70 11 mkrawul@instytut-teatralny.pl
starszy kustosz, Galeria IT
Magdalena Kulesza
tel. +48 22 501 70 08 mkulesza@instytut-teatralny.pl
starszy kustosz (dokumentacja bieżąca, projekty krajowe i międzynarodowe)
Monika Żytkowiak (urlop wychowawczy)
tel. +48 22 501 70 11 monika.zytkowiak@instytut-teatralny.pl
dokumentalista (dokumentacja bieżąca)
Paulina Myśliwiec
tel. +48 22 501 70 13 paulina.mysliwiec@instytut-teatralny.pl
dokumentalista (dokumentacja bieżąca)
Katarzyna Dziedzic
tel. +48 22 501 70 13 katarzyna.dziedzic@instytut-teatralny.pl
dokumentalista (dokumentacja bieżąca)
Agnieszka Wielecka
tel. +48 22 501 70 11 agnieszka.wielecka@instytut-teatralny.pl
dokumentalista (archiwum fotograficzne)
Ewa Wilczewska
tel. +48 22 501 70 06 ewa.wilczewska@instytut-teatralny.pl
dokumentalista
Krystyna Szymańska
tel. +48 22 501 70 11 kszymańska@instytut-teatralny.pl
Pracownia filmowa - starszy specjalista
Michał Januszaniec
tel. +48 22 501 70 36
Pracownia filmowa - specjalista
Przemysław Pypeć
tel. +48 22 501 70 37
dokumentalista
Agata Łukaszewicz
alukaszewicz@instytut-teatralny.pl

Dział Encyklopedii Teatru Polskiego

kierownik/ pełnomocnik ds. utworzenia Centrum Kompetencji Cyfryzacji Zbiorów Teatralnych
Dorota Buchwald
tel. +48 22 501 70 08 dbuchwald@instytut-teatralny.pl
współpracownik
Janusz Legoń
legon.etp@instytut-teatralny.pl
współpracowniczka
Ewa Hevelke

Dział Organizacji

kierowniczka
Olga Sobkowicz
tel. +48 570 001 113 osobkowicz@instytut-teatralny.pl
koordynator Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej
Maria Stępkowska
www.sztukawspolczesna.org tel. +48 733 900 015 mstepkowska@instytut-teatralny.pl
biuro Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej KLASYKA ŻYWA
Karolina Wyrzykowska
klasyka@instytut-teatralny.pl tel. +48 730 120 127 klasyka@instytut-teatralny.pl
koordynatorka Teatr Polska
Maja Raczyńska
www.polska.e-teatr.pl tel. +48 730 121 413 polska@instytut-teatralny.pl
asystent Teatr Polska
Agnieszka Gławińska
www.polska.e-teatr.pl tel. +48 22 501 70 02 www.polska.e-teatr.pl
Biuro Obsługi Widzów
Klara Duniec
tel. +48 791 877 377 bilety@instytut-teatralny.pl
koordynatorka Konkursu Fotografii Teatralnej / programu Placówka / Spacerownika teatralnego
Joanna Biernacka-Płoska
tel. +48 22 501 70 39 jbiernacka@instytut-teatralny.pl
koordynatorka Konkursu Klasyka Żywa
Katarzyna Pilarska
tel. +48 733 916 116 kpilarska@instytut-teatralny.pl
biuro Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej
Karolina Wyrzykowska
www.sztukawspolczesna.org tel. +48 730 120 127 kwyrzykowska@instytut-teatralny.pl

Dział Pedagogiki Teatru

kierowniczka
Justyna Czarnota
tel. +48 534 103 020 justyna.czarnota@instytut-teatralny.pl
starsza specjalistka ds. edukacji/studia podyplomowe Pedagogika teatru
Justyna Sobczyk
tel. +48 22 501 70 20 jsobczyk@instytut-teatralny.pl
Teatroteka Szkolna
Magdalena Szpak (urlop macierzyński)
www.teatrotekaszkolna.pl tel. +48 22 501 70 20 mszpak@instytut-teatralny.pl
Lato w teatrze/konkurs grantowy
Joanna Krukowska
www.latowteatrze.pl tel. +48 22 501 70 20 jkrukowska@instytut-teatralny.pl
Lato w teatrze/projekty w namiocie cyrkowym
Maria Babicka
www.latowteatrze.pl tel. +48 22 501 70 20 mbabicka@instytut-teatralny.pl
Konkurs im. Jana Dormana
Justyna Czarnota
www.dorman.e-teatr.pl tel. +48 22 501 70 20 konkurs.dorman@instytut-teatralny.pl
Dorman.Archiwum otwarte
Marzenna Wiśniewska
tel. +48 22 501 70 20 dorman.archiwumotwarte@instytut-teatralny.pl

dział naukowo-wydawniczy

kierująca
Jadwiga Grabowska (Jadwiga Majewska)
tel. +48 791507502 jmajewska@instytut-teatralny.pl
Polish Theatre Journal www.polishtheatrejournal.com ptj@instytut-teatralny.pl

Dział Współpracy z zagranicą

kierowniczka działu
Edyta Zielnik
tel. +48 506 730 402 edyta.zielnik@instytut-teatralny.pl
koordynatorka projektów międzynarodowych
Krystyna Mogilnicka
tel. +48 698 517 579 kmogilnicka@instytut-teatralny.pl
koordynatorka projektów międzynarodowych
Maria Bogdaniuk
tel. +48 733667661 zrti@instytut-teatralny.pl

Księgowość

główna księgowa
Barbara Grzybowska
tel. +48 22 501 70 21 bgrzybowska@instytut-teatralny.pl
samodzielna księgowa
Joanna Suwała
tel. +48 22 501 70 31 jsuwala@instytut-teatralny.pl
specjalista ds. płac i kadr
Beata Dymczyk
tel. +48 22 501 70 31 bdymczyk@instytut-teatralny.pl

Administracja / Technika

Sebastian Klim
tel. +48 669 808 979 sklim@instytut-teatralny.pl