Redakcja e-teatr.pl

e-teatr.pl to największa w polskim Internecie witryna tematyczna poświęcona w całości teatrowi polskiemu.
Można tu znaleźć aktualizowane kilka razy dziennie informacje o bieżących i nadchodzących premierach, festiwalach, aktualny repertuar wszystkich teatrów, recenzje, artykuły i opinie. Miesięcznie wortal odnotowuje kilkaset wiadomości (newsów) relacjonujących codzienne życie polskich teatrów, ok. 100 premier, z wyprzedzeniem  a następnie archiwizowanych z pełną obsadą i listą realizatorów; 300 nowych recenzji z premier i festiwali, 80 portretów aktorów gromadzonych w dziale Personalia, 80 artykułów publicystycznych i ok. 160 repertuarów teatrów. Każdy z odbywających się w tym czasie festiwali otrzymuje w e-teatrze swoją notę adresową, wprowadzony zostaje program imprezy i archiwizowane są recenzje i komentarze.

Witryna zawiera również pełna bazę teleadresową wszystkich teatrów (także nieinstytucjonalnych, prywatnych, offowych), instytucji, czasopism, uczelni artystycznych.  Na bieżąco wyszukiwane są i dodawane do bazy nowo powstałe grupy, zespoły, instytucje i imprezy teatralne.

Wortal zawiera również uzupełnianą i rozbudowywaną bazę informacji o wszystkim, co miało miejsce w polskim teatrze po 1944 roku

KONTAKT:

Danuta Labijak
sekretarz redakcji
dlabijak@instytut-teatralny.pl
 

Redakcja e-teatr.pl,
e-mail: redakcja@instytut-teatralny.pl