Sala

Sala teatralna została dobudowana do zabytkowego budynku dawnego Szpitala Ujazdowskiego, w którym mieści się siedziba Instytutu Teatralnego i otwarta w 2009 roku. Odbywa się tu rocznie od 150 do 200 wydarzeń koordynowanych lub organizowanych przez Instytut, ale także spektakle i inne przedsięwzięcia gościnne.

Sala teatralna Instytutu Teatralnego jest otwartym miejscem spotkań, dyskusji, konferencji, warsztatów i działań pedagogicznych, pokazów filmowych, spektakli, instalacji, wystaw, festiwali i przeglądów – nie tylko teatralnych. Tutaj także odbywają się co roku finały prowadzonych przez Instytut konkursów oraz ważne dla środowiska teatralnego uroczystości (takie jak wręczenie nagród miesięcznika „Teatr”, nagród Polskiego Towarzystwa Badań Teatralnych czy obchody Światowego Dnia Lalkarstwa).

Sala wyposażona jest między innymi w system ruchomych podestów, ekran projekcyjny o wymiarach 600 cm X 350 cm, projektor 7k ANSI i rozsuwaną, modułową widownię, która może pomieścić – w zależności od konfiguracji – od 40 do 100 osób (więcej szczegółów technicznych w załączonym pliku, który znajduje się poniżej).

Instytut Teatralny prowadzi także wynajem przestrzeni na potrzeby ciekawych przedsięwzięć realizowanych przez zewnętrzne organizacje i firmy.

KONTAKT:

Sebastian Klim
tel. +48 669 808 979
sklim@instytut-teatralny.pl

Załączniki do pobrania:

RIDER

Sala teatralna - zdjęcia