Październik upłynie pod znakiem OFF-u. Zapraszamy na kolejne pokazy spektakli, które powstały w ramach tegorocznej edycji programu OFF Polska. Przed nami ponad 90 pokazów 21 tytułów w ponad 20 miejscowościach na terenie całego kraju. Spektakle zostały dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
KALENDARZ OFF POLSKA | PAŹDZIERNIK 2022
1 października | sobota
- 18:00 | „Matecznik” | Stowarzyszenie Teatr Okno | Teatr Łątek Supraśl, 16-030 Supraśl, ul. Posterunkowa 1
- 19:00 | „Włoch w Salonie” | Fundacja Kambak | Teatr Kambak, ul. Poznańska 58, Wrocław
2 października | niedziela
- 11:00 | „Piotruś Pan. W cieniu dorosłości” | Teatr PAPAHEMA | Teatr Ludowy w Krakowie, Scena pod Ratuszem, Rynek Główny 1, Kraków
- 17:00 | „Piotruś Pan. W cieniu dorosłości” | Teatr PAPAHEMA | Teatr Ludowy w Krakowie, Scena pod Ratuszem, Rynek Główny 1, Kraków
- 19:00 | „Włoch w Salonie” | Fundacja Kambak | Teatr Kambak, ul. Poznańska 58, Wrocław
- 19:00 | „Śpiewająca z Wilczkami” | Teatr Przedmieście | aula Zespół Szkół Tekstylno-Gospodarczych w Rakszawie, Rakszawa 347
4 października | wtorek
5 października | środa
- 10:00 | „Piotruś Pan. W cieniu dorosłości” | Teatr PAPAHEMA | Teatr Ludowy w Krakowie, Scena pod Ratuszem, Rynek Główny 1, Kraków
- 13:00 | „Włoch w Salonie” | Fundacja Kambak | Dom Kultury w Rawiczu, ul. Targowa 1
- 19:00 | „Włoch w Salonie” | Fundacja Kambak | Dom Kultury w Rawiczu, ul. Targowa 1
6 października | czwartek
- 10:00 | „Piotruś Pan. W cieniu dorosłości” | Teatr PAPAHEMA | Teatr Ludowy w Krakowie, Scena pod Ratuszem, Rynek Główny 1, Kraków
- 13:00 | „Włoch w Salonie” | Fundacja Kambak | Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce, ul. Jana Pawła II 6
- 19:00 | „Włoch w Salonie” | Fundacja Kambak | Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce, ul. Jana Pawła II 6
- 19:30 | „Czarny to mój szczęśliwy kolor” | Stowarzyszenie Scena Robocza | Teatr Nowy w Poznaniu, Scena Trzecia, ul. J.H. Dąbrowskiego 5, Poznań
7 października | piątek
8 października | sobota
- 18:00 | „Invisible” | Grupa Coincidentia | „Invisible” | Grupa Coincidentia | Siedlisko Kultury Solniki 44, 16-060 Zabłudów
- 18:00 | „Matecznik” | Stowarzyszenie Teatr Okno | Teatr Łątek Supraśl, 16-030 Supraśl, ul. Posterunkowa 1
- 19:00 | „Śpiewająca z Wilczkami” | Teatr Przedmieście | Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”, ul. Rozwadowska 21, Stalowa Wola
9 października | niedziela
- 18:00 | „Invisible” | Grupa Coincidentia | „Invisible” | Grupa Coincidentia | Siedlisko Kultury Solniki 44, 16-060 Zabłudów
- 18:00 | „Pustostany” | Fundacja Sztuki | Centrum Teatru, Muzyki i Tańca, ul. Teatralna 1, Kutno
13 października | czwartek
- 19:00 | „Prime Time” | Fundacja Sztuki Kreatywna Przestrzeń | PROM Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23, Warszawa
- 19:30 | „Limbo” | Stowarzyszenie Targowa 62 | Teatr Szwalnia, Andrzeja Struga 90, Łódź
14 października | piątek
- 18:00 | „Pustostany” | Fundacja Sztuki | Sieradzkie Centrum Kultury, ul. Dominikańska 19, Sieradz
- 19:00 | „Wyrywacz serc” | Stowarzyszenie Promocji Kultury „Zielone Słońce”| Teatr Bez Rzędów, ul.Krakowska 13, Kraków
- 19:00 | „Czarny to mój szczęśliwy kolor” | Stowarzyszenie Scena Robocza | Instytut im. J. Grotowskiego, Rynek Ratusz 27, Wrocław
15 października | sobota
- 17.00 | „Dobrze, lepiej, katastrofa” | Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej | Bulwar 700-lecia w Łobżenicy (w przypadku niepogody – sala ul. Złotowska 16a)
- 19:00 | „Carmina” | Teatr Brama | Rampa Kultura, ul. Dworcowa 1a, Goleniów
- 19:00 | „Wyrywacz serc” | Stowarzyszenie Promocji Kultury „Zielone Słońce”| Teatr Bez Rzędów, ul.Krakowska 13, Kraków
- 19:30 | „Limbo” | Stowarzyszenie Targowa 62 | Teatr Szwalnia, Andrzeja Struga 90, Łódź
16 października | niedziela
- 16:00 | „Pustostany” | Fundacja Sztuki | Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, ul. Reymonta 33, Skierniewice
- 16.00 | „Dobrze, lepiej, katastrofa” | Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej | Plac Przemysława w Buku (w przypadku niepogody Sala Miejska, Mury 5)
- 18:00 | „Frankenstein” | Fundacja Nowszego Teatru | Teatr Łaźnia Nowa, Osiedle Szkolne 25, Kraków
- 19:00 | „Carmina” | Teatr Brama | Instytut im. J. Grotowskiego, Sala Teatru Laboratorium, Rynek-Ratusz 27, Wrocław
- 19:00 | „Obywatel Koń” | Fundacja KonglomeART | Zakład Kulturalny, al. Rzeczypospolitej 8, Gdańsk
- 19:30 | „Limbo” | Stowarzyszenie Targowa 62 | Teatr Szwalnia, Andrzeja Struga 90, Łódź
17 października | poniedziałek
20 października | czwartek
- 13:00 | „Frankenstein” | Fundacja Nowszego Teatru | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, aula szkolna,
ul. Żeromskiego 115, Łódź - 18:00 | „Frankenstein” | Fundacja Nowszego Teatru | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, aula szkolna,
ul. Żeromskiego 115, Łódź - 19:00 | „Wyrywacz serc” | Stowarzyszenie Promocji Kultury „Zielone Słońce” | Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum, Scena w Galerii, ul. 3 Maja 25, Katowice
- 19:30 | „Limbo” | Stowarzyszenie Targowa 62 | OKSYMORON, ul. Ofiar Oświęcimskich 19, Wrocław
21 października | piątek
- 16:00 | „Kwartet” | Stowarzyszenie Teatr Baza | Teatr Baza ul. Podchorążych 39, Warszawa
- 19:00 | „Carmina” | Teatr Brama | Rampa Kultura, ul. Dworcowa 1a, Goleniów
- 19:00 | „Włoch w salonie” | Fundacja Kambak | Teatr Kambak, ul. Poznańska 58, Wrocław
- 19:30 | „Limbo” | Stowarzyszenie Targowa 62 | Ośrodek Postaw Twórczych, ul. Działkowa 15, Wrocław
- „Czarny to mój szczęśliwy kolor” | Stowarzyszenie Scena Robocza | KIPISZ: Przestrzeń Improwizacji Osobistej, ul. Piotrkowska 282, Łódź
- 21:10 | „Ryt przejścia” | Fundacja Sceny Prapremier | Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, Lublin
22 października | sobota
- 12.00 | „Dobrze, lepiej, katastrofa” | Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej | Dziedziniec Zespołu Szkół nr 5 w Poznaniu, ul. Różana 1/3, Poznań (w przypadku niepogody – aula ZS nr 5)
- 15.00 | „Dobrze, lepiej, katastrofa” | Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej | Dziedziniec Zespołu Szkół nr 5 w Poznaniu, ul. Różana 1/3, Poznań (w przypadku niepogody – aula ZS nr 5)
- 17.00 | „Dobrze, lepiej, katastrofa” | Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej | Dziedziniec Zespołu Szkół nr 5 w Poznaniu, ul. Różana 1/3, Poznań (w przypadku niepogody – aula ZS nr 5)
- 18:00 | „Invisible” | Grupa Coincidentia | Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku ul. Sienkiewicza 14, Białystok
- 18:00 | „Wąsy Kota” | Fundacja Teatru Ósmego Dnia | Teatr Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44, Poznań
- 19:00 | „Śpiewająca z Wilczkami” | Teatr Przedmieście | Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej, Cisna 23
- 19:00 | „Wyrywacz serc” | Stowarzyszenie Promocji Kultury „Zielone Słońce” | Teatr Układ Formalny, ul. Prądzyńskiego 39A, Wrocław
- 19:00 | „Kwartet” | Stowarzyszenie Teatr Baza | Teatr Baza ul. Podchorążych 39, Warszawa
- 21:10 | „Ryt przejścia” | Fundacja Sceny Prapremier | Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, Lublin
- „Matecznik” | Stowarzyszenie Teatr Okno | Scena Lalkowa im. Jana Wilkowskiego w Kwidzynie, ul. Słowiańska 13, Kwidzyn
23 października | niedziela
- 16:00 | „Kwartet” | Stowarzyszenie Teatr Baza | Teatr Baza ul. Podchorążych 39, Warszawa
- 18:00 | „Invisible” | Grupa Coincidentia | Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku ul. Sienkiewicza 14, Białystok
- 18:00 | „Wąsy Kota” | Fundacja Teatru Ósmego Dnia | Teatr Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44, Poznań
- 19:00 | „Wyrywacz serc” | Stowarzyszenie Promocji Kultury „Zielone Słońce” | Teatr Układ Formalny, ul. Prądzyńskiego 39A, Wrocław
- 19:00 | „Kwartet” | Stowarzyszenie Teatr Baza | Teatr Baza ul. Podchorążych 39, Warszawa
- 20:00 | „Czarny to mój szczęśliwy kolor” | Stowarzyszenie Scena Robocza | Krakowskie Centrum Choreograficzne w Krakowie, al. Jana Pawła II 232, Kraków
- 21:10 | „Ryt przejścia” | Fundacja Sceny Prapremier | Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, Lublin
24 października | poniedziałek
- 10:00 | „Podwodny Świat” | Scena Lalkowa imienia Jana Wilkowskiego w Kwidzynie, ul. Słowiańska 13, Kwidzyn
- 16:00 | „Kwartet” | Stowarzyszenie Teatr Baza | Teatr Baza ul. Podchorążych 39, Warszawa
- 18:00 | „Podwodny Świat” | Scena Lalkowa imienia Jana Wilkowskiego w Kwidzynie, ul. Słowiańska 13, Kwidzyn
- 21:10 | „Ryt przejścia” | Fundacja Sceny Prapremier | Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, Lublin
25 października | wtorek
- 10:00 | „Podwodny Świat” | Scena Lalkowa imienia Jana Wilkowskiego w Kwidzynie | Gminny Ośrodek Kultury w Ryjewie, ul. Grunwaldzka 70, Ryjewo
- 17:00 | „Podwodny Świat” | Scena Lalkowa imienia Jana Wilkowskiego w Kwidzynie | Gminny Ośrodek Kultury w Ryjewie, ul. Grunwaldzka 70, Ryjewo
- 21:10 | „Ryt przejścia” | Fundacja Sceny Prapremier | Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, Lublin
26 października | środa
27 października | czwartek
- 19:00 | „Carmina” | Teatr Brama | Teatr KTO, ul. Zamojskiego 50, Kraków
- 18:00 | „TUTAJ” | Stowarzyszenie [in between] | Teatr XL im. Artystów Zaangażowanych, Plac Hallera 5/10a, Warszawa
- 19:00 | „Wąsy Kota” | Fundacja Teatru Ósmego Dnia | Teatr Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44, Poznań
- 20:00 | „Koniec półświni. Rewitalizacja” | Fundacja Lab.Lab | Teatr Druga Strefa w Warszawie, ul. Magazynowa 14 A
28 października | piątek
- 18:00 | „Invisible” | Grupa Coincidentia | Siedlisko Kultury Solniki 44, 16-060 Zabłudów
- 19:00 | „Wąsy Kota” | Fundacja Teatru Ósmego Dnia | Teatr Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44, Poznań
- 20:00 | „Koniec półświni. Rewitalizacja” | Fundacja Lab.Lab | Teatr Druga Strefa w Warszawie, ul. Magazynowa 14 A
- „Matecznik” | Stowarzyszenie Teatr Okno |Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie, ul. Żurawia 13, 16-010 Wasilków
29 października | sobota
- 17:00 | „Obywatel Koń” | Fundacja KonglomeART | Zakład Kulturalny, al. Rzeczypospolitej 8, Gdańsk
- 18:00 | „Invisible” | Grupa Coincidentia | Siedlisko Kultury Solniki 44, 16-060 Zabłudów
- 19:00 | „Carmina” | Teatr Brama | Teatr Ósmego Dnia, Ratajczaka 44, Poznań
- 19:00 | „TUTAJ” | Stowarzyszenie [in between] | Teatr XL im. Artystów Zaangażowanych, Plac Hallera 5/10a, Warszawa
- 19:00 | „Obywatel Koń” | Fundacja KonglomeART | Zakład Kulturalny, al. Rzeczypospolitej 8, Gdańsk
- 19:00 | Manifest wiosenny | Stowarzyszenie Spiżarnia Form Artystycznie Nieoczywistych | Centrum na Przedmieściu, ul. Prądzyńskiego 39 A, Wrocław
- 20:00 | „Koniec półświni. Rewitalizacja” | Fundacja Lab.Lab | Teatr Druga Strefa w Warszawie, ul. Magazynowa 14 A
30 października | niedziela
- 16:00 | „Frankenstein” | Fundacja Nowszego Teatru | Scena Monopolis, Kopcińskiego 62 A, Łódź
- 17:00 | „TUTAJ” | Stowarzyszenie [in between] | Teatr XL im. Artystów Zaangażowanych, Plac Hallera 5/10a, Warszawa
- 17:00 | „Obywatel Koń” | Fundacja KonglomeART | Zakład Kulturalny, al. Rzeczypospolitej 8, Gdańsk
- 18:00 | „Invisible” | Grupa Coincidentia | Siedlisko Kultury Solniki 44, 16-060 Zabłudów
- 19:00 | „Frankenstein” | Fundacja Nowszego Teatru | Scena Monopolis, Kopcińskiego 62 A, Łódź
- 19:00 | „Manifest wiosenny” | Stowarzyszenie Spiżarnia Form Artystycznie Nieoczywistych | Centrum na Przedmieściu, ul. Prądzyńskiego 39 A, Wrocław
- 19:00 | „Obywatel Koń” | Fundacja KonglomeART | Zakład Kulturalny, al. Rzeczypospolitej 8, Gdańsk
- 19:30 | „TUTAJ” | Stowarzyszenie [in between] | Teatr XL im. Artystów Zaangażowanych, Plac Hallera 5/10a, Warszawa
- 20″00 | „Koniec półświni. Rewitalizacja” | Fundacja Lab.Lab | Teatr Druga Strefa w Warszawie, ul. Magazynowa 14 A
31 października | poniedziałek
- 19:00 | „TUTAJ” | Stowarzyszenie [in between] | Teatr XL im. Artystów Zaangażowanych, Plac Hallera 5/10a, Warszawa
- 20:00 | „Koniec półświni. Rewitalizacja” | Fundacja Lab.Lab | Teatr Druga Strefa w Warszawie, ul. Magazynowa 14 A